Bałtyk Festiwal Media i Sztuka

Już w czwartek rusza kolejna edycja Bałtyk Festiwal Media i Sztuka. Tegoroczna edycja została rozszerzona o dodatkowy, jeden dzień (11-14 lipca). Idea festiwalu opiera się na założeniu, że media stanowią nieodłączną część życia społecznego, a Festiwal ma na celu przybliżenie i pokazanie ich różnorodności. Dążeniem Darłowa jest stworzenie rozpoznawalnego, cyklicznego i wyjątkowego wydarzenia kulturalnego, które stanie się ważnym punktem w ogólnopolskim kalendarzu prestiżowych imprez. W wakacyjnej atmosferze Darłowo noclegi będzie miejscem spotkań turystów i mieszkańców z cenionymi dziennikarzami prasowymi, radiowymi i telewizyjnymi.

W ramach Festiwalu organizowane są m.in. panele dyskusyjne, pokazy filmów, wystawy, spektakle teatralne, spotkania autorskie oraz koncerty.
Goście festiwalu, którzy odwiedzą nasz nadmorski kurort: Władysław Kozakiewicz, Włodzimierz Lubański, Wojciech Pszoniak, Krzysztof Kowalewski, Anna Seniuk, Jerzy Gruza, Jerzy Owsiak, Zbigniew Hołdys, prof. Jerzy Bralczyk. Na scenie festiwalowej zagra formacja Andrzeja Krzywego – De Mono, znana między innymi z takich przebojów jak: „Nasza jest cała ta noc”, czy „Póki na to czas”. To już trzecia edycja tej imprezy (II współorganizowana z Radiem Koszalin).


Możliwość komentowania jest wyłączona.