Białka Tatrzańska

Białka Tatrzańska jest jedna z najpiękniejszych wsi w województwie małopolskim, przede wszystkim na jej dogodna lokalizację pośród naszych wspaniałych gór. noclegi w Białce Tatrzańskiej cieszą się ogromnym powodzenie wśród turystów chcących cieszyć się cisza, spokojem i z przepięknymi widokami, które rozpościerają się w Białce Tatrzańskiej. Białka Tatrzańska dodatkowo ma  bardzo konkurencyjne ceny w stosunku do bardziej znanego zakopanego, również dlatego turyści często wybierają Białkę Tatrzańską do wypoczynku w doskonałych warunkach, jednak za mniejsze pieniądze.

Białka Tatrzańska noclegi blisko term dla turystów jest wiele atrakcji w Terma Bania

Białka tatrzańska tanie noclegi sprzyją, tak samo zresztą jak pozostałe górskie miejscowości, aktywności na świeżym powietrzu oraz ceny niższe niż w Zakopanem

W białce Tatrzańskiej swój początek ma wiele szlaków turystycznych w Tatry. Znajduje się tutaj kilka, doskonale wyposażonych tras dla narciarzy z nowoczesnymi wyciągami orczykowymi, jak również krzesełkowymi.

Białka Tatrzańska noclegi w pensjonatach, willach, pokojach, ośrodkach wypoczynkowych, kwaterach,a apartamentach to wspaniałe miejsce wypoczynku niezmiernie atrakcyjne przez cały rok. Urozmaicony krajobraz i niezapomniane widoki na Tatry zachęcają do wyruszenia na niezliczone szlaki . Latem dodatkową atrakcją staje się rzeka Białka, na której każdego roku organizowane są widowiskowe Mistrzostwa Polski w spływie kajakowym.

Znajdziemy wiele sportów zimowych znajdzie w Białce Tatrzańskiej trasę przystosowaną do jego umiejętności. Niedaleka odległość od  Zakopanego pozwala na udanie się na wycieczkę do tego wspaniałego miasta i cieszenia się również jego niesamowitością. Na terenie Białki Tatrzańskiej znajduje się kila ciekawych regionalnych karczm, gdzie można zjeść tradycyjny góralski posiłek, spróbować wyrobów tutejszych górali i poczuć się naprawdę niesamowicie. W karczmach organizowane są różnego rodzaju gry i zabawy dla przybywających turystów,. W pochmurne dni, kiedy nie można dostrzec ukrytych za mgłą gór polecam udanie się właśnie do karczmy i skosztowanie tych wszystkich przysmaków, a dodatkowo zatańczenie przy góralskich przyśpiewkach.


Możliwość komentowania jest wyłączona.