Hoffer Superhit Festival 2014

VII edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki HOFFER SUPERHIT FESTIVAL’ DZIAŁDOWO 2014 odbędzie się 22 listopada w hali widowiskowo-sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Działdowie. Świętajno noclegi zaprasza.

Po sześciu latach, podczas których festiwal gościł najbardziej legendarnych polskich wykonawców, takich jak Maryla Rodowicz, zespoły Bajm, Budka Suflera czy Kombii, przyszedł czas na wielką światową gwiazdę – zespół BONEY M.

Przeboje niemieckiej super grupy, królowały na światowych listach przebojów w latach 70 i 80-tych. Różne koleje losu sprawiły, że dziś działają trzy aktywne odłamy zespołu, gdyż każdy z wokalistów pierwotnego składu uzyskał prawo do używania nazwy zespołu. To jednak pochodząca z Jamajki Sheyla Bonnick, tworzy ten najpopularniejszy dziś skład, który zagości w Działdowie.

W dniu 23 listopada odbędą się ponadto warsztaty wokalne prowadzone przez znakomitą polską wokalistkę, jurorkę III i IV edycji The Voice Of Poland, MARIĘ SADOWSKĄ. Artystka będzie oczywiście również jurorem podczas przesłuchań konkursowych. Kolejną jurorką na festiwalu będzie wokalistka, która wydała pięć płyt, z czego aż cztery uzyskały status płyty platynowej ANIA DĄBROWSKA, znana także m.in. z jurorowania w I edycji  The Voice’a noclegi Świętajno.

Czwarty rok z rzędu sponsorem tytularnym imprezy będzie firma HOFFER.

Honorowy patronat nad imprezą sprawują Burmistrz Miasta Działdowo Bronisław Mazurkiewicz i Starosta Działdowski Marian Janicki.

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu upływa 22 października.


Możliwość komentowania jest wyłączona.