Noclegi w Kościelisku

Kościelisko jest to duża wieś o charakterze miejscowości wypoczynkowej, składająca się z 21 osiedli (dawnych osad pasterskich, tzw. polan – stąd bierze się potoczna nazwa miejscowości: Polany. To miejscowość położona u podnóża Tatr i sąsiadująca z Zakopanem Malowniczy widok na Tatry, bliskość miasta Zakopane, bogata baza kwater i ośrodków wypoczynkowych oraz umiarkowane ceny noclegów sprawiają, że Kościelisko noclegi cieszy się dużą popularnością wśród turystów.

Kościelisko to coroczne miejsce wielu imprez kulturalnych. Organizowane tu wydarzenia nawiązują do tradycji, przepełnione są muzyką, tańcem oraz śpiewem i zapewniają turystom dobrą zabawę.

Noclegi Kościelisko to doskonała lokalizacja u stóp Tatr. Z większości okien oraz balkonów rozciąga się przepiękny widok na Giewont. Noclegi w Kościelisku położone u stóp Butorowego Wierchu i Gubałówki jest fantastyczną bazą wypadową do zwiedzania licznych atrakcji Tatr i Podhala.

W styczniu odbywa się karnawałowa tematyczna zabawa kostiumowa. Organizatorem zabawy jest Koło Gospodyń Wiejskich w Kościelisku.

Kościelisko tanie noclegi to mnóstwo atrakcji, bliskość szlaków pieszych i rowerowych oraz bliskość Zakopanego  to gwarancja fantastycznego relaksu.
Kościelisko noclegi z wyżywieniem znajdziemy tu góralską gościnność, regionalny wystrój oraz smaczne jedzonko, każdy poczuje się u tu swobodnie .

Maj rozpoczyna „Przednówek w Polanach”, czyli przegląd śpiewu pasterskiego oraz gry na instrumentach pasterskich. „Majówka w Dzianiszu” – z ostatniej niedzieli maja, to przede wszystkim tradycyjne, uroczyste nabożeństwa pod kapliczką.

Zimą Kościelisko proponuje:

  • wyciągi narciarskie
  • trasy biegowe
  • psie zaprzęgi
  • trasy skitourowe

Latem:

  • stadniny koni z nauką jazdy
  • trasy rowerowe
  • wypożyczalnie rowerów i sprzętu turystycznego

Kościelisko to odpowiednie miejsce na wypoczynek zarówno letni jak i zimowy. Widoki i klimat sprzyja szczególnie zapracowanym turystom. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Dostęp do sklepów, aptek czy bankomatów jest bardzo dobry.

Kościelisko noclegi

Możliwość komentowania jest wyłączona.