Noclegi Zakopane

Zakopane Pokoje Gościnne

Położone w malowniczej okolicy z dala od codziennego zgiełku. Oferuje serdeczną atmosferę, ciszę oraz spokój, co zapewni Państwu miły wypoczynek.

Proponuje:

  • pokoje 2 i 3 osobowe w drewnie z TV i łazienką,
  • aneks kuchenny 
  • kuchnia, jadalnia do dyspozycji
  • parking
  • organizacje ognisk i kuligów
  • możliwość jazdy konnej
  • internet bezprzewodowy

Ponadto do dyspozycji gości także Zakopane apartamenty- 2 pokoje 2- osobowe z kuchnią i łazienkami. Obok znajduje się altana nad potokiem, miejsce na grilla, oraz huśtawki dla dzieci. 

Trasy spacerowe  wiodą do wielu ciekawych miejsc przez Dolinę Małej Łąki na Giewont, ścieżką pod reglami, gdzie rozpoczyna się Dolina Kościeliska i –dalej – Dolina Chochołowska.Droga pod Reglami to także znany szlak rowerowy i wyśmienita trasa do uprawiania biegów.

Zakopane jest to najsłynniejsza w Polsce miejscowość wypoczynkowa i turystyczna. Centrum sportów zimowych z wiloma szlakami i punkt wyjścia wycieczek w Tatry.

Zakopane jest położone u podnóży Tatr (800-1000 m) w kotlinie między Gubałówką (1123 m) a masywem Giewontu (1909 m).

Miejscowość powstała na początku XVII w. W 1754 r. założono w Kuźnicach Hutę. dzięki działalności dra T. Chałubińskiego Zakopane staje się znaną miejscowością wypoczynkową. W 1873 założenie Towarzystwa Tatrzańskiego, w 1903 r. pierwszego klubu wysokogórskiego (STTT)

Pod koniec XIX wieku Zakopane stało się ważnym ośrodkiem kulturalnym, odwiedzanym przez takie sławne postacie polskiej kultury jak: H. Sienkiewicz, W. Orkan, St. Witkiewicz, S. Żeromski, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Jan Kasprowicz, Mieczysław Karłowicz, Karol Szymanowski, Stanisław Ignacy Witkiewicz i inni.

Noclegi Zakopane jest największym ośrodkiem miejskim w bezpośrednim otoczeniu Tatr w obrębie Tatrzańskiego Parku Narodowego . Liczbę turystów ocenia się na około 2-3 mln rocznie.

Zakopane należy do najbardziej znanych miejscowości turystycznych na Podhalu jak i w Polsce

Zakopane noclegi blisko Krupówek w centrum gdzie znajduje sie bogate wiele pensjonatów, apartamentów, ośrodków wypoczynkowych, domków, pokoi, kwater, tanich noclegów jak i drogich. Zakopane to zimowa stolica Polski  u stóp Tatr,  to niepowtarzalny klimat z ludową kulturą podhalańskich górali oraz  niezapomnianą atmosferą spacerów po Krupówkach.

Zakopane noclegi dla Turystów, którzy lubią i cenią sobie wygodę i chcą mieszkać blisko centrum kurortu, mieć w pobliżu szlaki turystyczne: Droga pod Reglami i Dolina Strążyska a w zimie wyciąg narciarski

Pensjonaty Zakopane oferują  komfortowe pokoje. Z okien i balkonów niektórych pokoi rozpościera się przepiękny widok na Tatry.
Ulica Za Strugiem wpada do Kościeliskiej znajduje się unikatowy zespół starych, drewnianych zabudowań – najpiękniejsze pod względem architektonicznym miejsce w Zakopanem.

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.