Wystawa fotograficzna Martyny Wojciechowskiej w Zakopanem

W dniu 6 lipca w Sopocie,  w ogródku kawiarni festiwalowej LET’S ART CAFE, na Molo , odbyło się otwarcie wystawy fotograficznej znanej podróżniczki i redaktor naczelnej magazynu „National Geographic Polska” oraz „NG Traveler” Martyny Wojciechowskiej „Zwierzaki świata”. Wielkoformatowe zdjęcia pokazują niezwykłych bohaterów, których Martyna spotkała w dzikich zakątkach świata podczas swoich licznych podróży na krańce świata.

To jest dla mnie szczególna wystawa. Większość z tych zwierzaków poznałam osobiście, więc mam do nich bardzo emocjonalny stosunek. Orangutan jest nawet moim adoptowanym synem, dałam mu na imię Happy. Uważam, że to bardzo ważne, aby rozbudzać w naszych dzieciach świadomość dotyczącą sytuacji naszej planety i stworzeń na niej żyjących. To dzieci są naszą przyszłością, więc dobrze, żeby wiedziały, jak dużym problemem w świecie ludzi i słoni jest kłusownictwo albo jaki efekt przynosi wycinka lasów. Dlatego uważam, że jak najwięcej dzieci powinno zobaczyć tę wystawę i  mam nadzieję, że będzie ona punktem wyjścia do wielu ciekawych rozmów z rodzicami.” – powiedziała podczas wernisażu Martyna Wojciechowska.
Na wernisaż przybyli Jacek Karnowski Prezydent Sopotu oraz Michał Paschalis-Jakubowicz Dyrektor Marketingu Usług Mobilnych, którzy wraz z Martyną Wojciechowską dokonali oficjalnego otwarcia wystawy. Pojawiła się również Katarzyna Figura, gość specjalny festiwalu Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2103. Prowadząca wernisażu była Patricia Kazadi. Przybył tłum fanów słynnej podróżniczki, która z radością rozdawała autografy, pozowała do wspólnych zdjęć oraz podpisywała książki.
Wystawa „Zwierzaki świata” towarzyszy festiwalowi Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2013 i ma charakter otwarty dla wszystkich spacerujących po sopockim Molo zarówno w dzień, jak i w nocy. Wystawę będzie można oglądać w Sopocie przez cały lipiec, a od 2 sierpnia do końca wakacji również w Zakopanem, przy Górnej Równi Krupowej, na terenie miasteczka filmowego Orange Kino Letnie. 
Patronem wystawy jest Roaming Orange Travel. Michał Paschalis-Jakubowicz Dyrektor Marketingu Usług Mobilnych, podczas wystawy powiedział: „Na tegoroczne wakacje wprowadziliśmy dwie nowości: pakiet roamingowy z ubezpieczeniem podróżnym na 7 dni oraz usługę Go Europe,
Patroni medialni: Magazyn National Geographic Polska i telewizja TVN

Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Sopotu i Burmistrza Miasta Zakopane.

W Sopocie wystawę wspiera LET’S ART CAFE i Kąpielisko Morskie Sopot.

W Zakopanem wystawę wspiera Biuro Promocji Miasta Zakopane noclegi.

Warto zobaczyć noclegi w okolicy Białka Tatrzańska noclegi oraz Bukowina Tatrzańska noclegi


Możliwość komentowania jest wyłączona.